O mnie

DJ Weselny / Wodzirej / Konferansjer Kielce – Piotr Gładkowski

Moje doświadczenie, czyli krótko o mnie…

dj weselny kielcePrzyszedłem na świat kiedy jeszcze służba zdrowia funkcjonowała w miarę prawidłowo….było to w roku pańskim 1983 (zdążyłem jeszcze na dobranockę). Zawsze lubiłem słuchać muzyki, aż do pewnej szkolnej zabawy – wtedy to, ku niezadowoleniu dziewczyn cały wieczór po raz pierwszy słuchałem muzyki radia fama. Było to na przełomie lat ’95 i ’96. Od tamtej pory „to” radio było moim nieodłącznym towarzyszem. Od tego momentu zaczął się czas konkursów i…nagród 🙂 które zdobywałem codziennie. Odwiedzałem radio tak często, że w końcu w nim zostałem…i jestem do dziś. Od 2002 roku robię to, co kocham – prowadzę audycje. Ponadto w radiu zajmuję się muzyką. Od 2005 roku jestem dyrektorem muzycznym grupy FAMA. Przez to jeszcze bardziej zbliżyłem się do muzyki, w końcu nie wystarczało mi „puszczanie” utworów – chciałem sam ją tworzyć i tak zostałem dj-em. Pozwoliło mi to na eksperymentowanie: łączę, mieszam, bawię się.

dj weselny kielceMuzykę, którą lubię określam mianem „optymistycznej”. Począwszy od lat ’70, ’80, ’90 i współczesnych.

Oprócz pracy w radiu, rozszerzyłem swój zasięg działania, choćby prowadzenie różnych imprez (zaczynając od dyskotek, poprzez bankiety, imprezy plenerowe, wesela, na prywatkach skończywszy).

Obecnie specjalizuję się w prowadzeniu przyjęć weselnych.

Praca jako dj weselny, wodzirej jest jedną z moich największych pasji. Nigdy nie patrzę na zegarek,
a Wasze zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalny dj weselny, wodzirej konferansjer (Kielce i Świętokrzyskie) to trafny wybór.

Przez zadowolenie 100 % klientów uzyskałem pozycję lidera na rynku. W dziale referencje można sprawdzić jak moją pracę oceniły Pary Młode, które skorzystały z moich usług.

Zdjęcia z różnych imprez znajdziecie w galerii. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani współpracą ze mną, zapraszam do działu „Oferta”, gdzie zapoznacie się z możliwościami jakie Państwu oferuję i do działu „Kontakt”,
w którym znajdują się namiary do mnie.

 

DJ Weselny / Wodzirej / Kielce – Piotr Gładkowski